Hikvision DS-1662ZJ
Kód: DS-1662ZJ.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Závěsný držák (50 cm)
- Hliníková slitina
- Hikvision bílá
Technické parametry
| Váha | 960g |
| Vzhled | Hik white |
| Materiál | Aluminum alloy |
| Rozměry | Φ116.5×500mm |
| Rozsah Použití | Suit for 500mm pendent mount |
| Popis | Pendent Mount (50cm) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Držáky |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| ? DarkFighter: | Ne |
| SD karta: | Ne |
| Mikrofon: | Ne |
| ? AcuSense: | Ne |
| ? ColorVu: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
