Hikvision DS-2AE4425ITG
Kód: DS-2AE4425ITG.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 4 MP
- Vynikající výkon při slabém osvětlení díky technologii Power-by-DarkFighter
- Jasný obraz proti silnému protisvětle díky technologii 120 dB WDR
- Možnost otáčení a naklánění umožňuje kameře sledovat oblasti zájmu
- Dosah IR až 100 m zajišťuje bezpečnost v noci
- Odolný vůči vodě a prachu (IP66)
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
| Max. Rozlišení | 2560 × 1440 |
| Min. Osvětlení | Barva: 0.005 Lux @(F1.6, AGC ON), ČB: 0.001 Lux @(F1.6, AGC ON), 0 lux s IR |
| Rychlost Závěrky | PAL: 1/1 s až 1/30,000 s | NTSC: 1/1 s až 1/30,000 s |
| Den & Noc | IR cut filtr |
| Zoom | 25× optical, 16 × digital |
| Ohnisková Vzdálenost | 4.8 mm až 120 mm, 25 × optical |
| Ohnisko | Auto, semi-auto, manual |
| Clona | F1.6 to F3.5 |
| Rychlost Zoomu | Přibližně 2.4 s (optical, wide to tele) |
| Doplňkový Typ Světla | IR |
| Doplňte Rozsah Světla | Až 100 m |
| Rozsah Pohybu (Otáčení) | 360° endless |
| Rozsah Pohybu (Náklon) | -15° až 90° (auto flip) |
| Rychlost Otáčení | Pan manual speed: 0.1° až 80°/s | Pan preset speed: 80°/s |
| Rychlost Náklonu | Tilt manual speed: 0.1° až 80°/s | Tilt preset speed: 80°/s |
| Proportional Pan | Rotation speed can be adjusted automatically according to zoom multiples |
| Předvolby | 256 |
| Přednastavené Zmrazení | Ano |
| Patrolové Skenování | 10 patrols, až 32 presets for each patrol |
| Vzorové Skenování | 5 patterns, record time over 10 minutes for each scan |
| Parkování | Preset/Patrol/Pattern/Pan Scan/Tilt Scan/Panorama Scan/Day Mode/Night Mode/One-touch Patrol/None |
| Naplánovaný Úkol | Preset/Patrol/Pattern/Pan Scan/Tilt Scan/Panorama Scan/Day Mode/Night Mode/Zero Calibration/None |
| Vypínací Paměť | Ano |
| Snímková Frekvence | 50 Hz: 25 fps @(2560 × 1440) | 60 Hz: 30 fps @(2560 × 1440) |
| Protokoly | UTC protocol (or HIKVISION-C protocol in previous DVR) |
| Nastavení Obrazu | AGC, white balance |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ≥ 120 dB |
| Vylepšení Obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Maska Ochrany Osobních Údajů | 8 programmable privacy masks |
| Video Výstup | Přepínatelný TVI/AHD/CVI/CVBS video output, (NTSC or PAL composite, BNC) |
| RS-485 | Half-duplex mode | Self-adaptive HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D protocol |
| Napájení | 12 VDC, max. 20 W (IR: 7 W) |
| Rozměry | Ø 164.5 × 290.6 mm (Ø 6.47" × 11.45") |
| Váha | Přibližně 2 kg (4.41 lb.) |
| Provozní podmínky | -30° C až 65° C (-22° F až 149° F). Humidity 90% nebo méně |
| Jazyk | Angličtina |
| Ochrana | IP66 (outdoor dome), TVS 4,000 V lightning protection, surge protection a voltage transient protection |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 5 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Antivandal: | Ne |
| ? DarkFighter: | Ano |
| Přísvit: | 100 m |
| Rozlišení: | 2560 × 1440 px |
| SD karta: | Ne |
| Krytí: | IP66 |
| Mikrofon: | Ne |
| Napájení: | 12V DC |
| ? AcuSense: | Ne |
| ? ColorVu: | Ne |
| ? Světelná clona: | F1.6 |
| Typ kamery: | dome |
| ? WDR: | 120 dB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
