Hikvision DS-2CD1043G2-IUF
Kód: DS-2CD1043G2-IUF.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Související produkty
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 4 MP
- Podpora detekce lidí a vozidel
- Smart Hybrid Light: pokročilá technologie s dlouhým dosahem
- Vestavěný mikrofon pro zabezpečení zvuku v reálném čase
- Odolný vůči vodě a prachu (IP67)
- Efektivní kompresní technologie H.265+
- Podpora vestavěného úložiště až 512 GB (slot na kartu SD) (volitelné)
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Max. Rozlišení | 2560 × 1440 |
| Min. Osvětlení | Barva: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),ČB: 0 Lux s IR |
| Čas Závěrky | 1/3 s až 1/100,000 s |
| Den & Noc | IR cut filtr |
| Nastavení Úhlu | Otočení: 0° až 360°,tilt: 0° až 90°,rotate: 0° až 360° |
| Typ Objektivu | Pevný objektiv, 2.8 a 4 mm volitelně |
| Focal Length & FOV | 2.8 mm, horizontální ÚPOZ 98°, vertikální ÚPOZ 54°, diagonální ÚPOZ 114° | 4 mm, horizontální ÚPOZ 78°, vertikální ÚPOZ 42°, diagonální ÚPOZ 93° |
| Držák Objektivu | M12 |
| Typ clony | Pevná |
| Clona | F1.6 |
| DORI vzdálenosti | 2.8 mm, D: 63 m, O: 25 m, R: 12 m, I: 6 m | 4 mm, D: 78 m, O: 31 m, R: 15 m, I: 7 m |
| Doplňkový Typ Světla | IR,White Light |
| Doplňte Rozsah Světla | Až 30 m |
| Chytré Doplňkové Světlo | Ano |
| Vlnová délka IR | 850 nm |
| Hlavní Proud | 50 Hz: | 20 fps (2560 × 1440) | 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) | 60 Hz: | 20 fps (2560 × 1440) | 24 fps (1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Vedlejší Stream | 50 Hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) | 60 Hz: 24 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Video Komprese | Hlavní proud: H.265+/H.265/H.264+/H.264, | Vedlejší proud: H.265/H.264/MJPEG |
| Přenosová Rychlost Videa | 32 Kbps až 8 Mbps |
| H.264 Typ | Baseline Profile,Main Profile,High Profile |
| H.265 Typ | Main Profile |
| Řízení Bitové Rychlosti | CBR,VBR |
| Oblast Zájmu (ROI) | 1 fixed region for main stream |
| Typ Zvuku | Mono sound |
| Filtrování Šumu Prostředí | Ano |
| Míra Audio Vzorů | 8 kHz/16 kHz |
| Audio Komprese | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Přenosová Rychlost Zvuku | 64 Kbps (G.711 ulaw)/64 Kbps (G.711 alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 až 160 Kbps (MP2L2)/16 až 64 Kbps (AAC-LC) |
| Bezpečnost | UL: UL 62368-1, | CB: IEC 62368-1: 2014+A11, | CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, | BIS: IS 13252 (Part 1): 2010/IEC 60950-1: 2005 |
| Současný Živý Náhled | Až 6 channels |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Uživatel/Hostitel | Až 32 users | 3 user levels: administrator, operator, a user |
| Klient | iVMS-4200,Hik-Connect |
| Webový Prohlížeč | Plug-in required live view: IE 10, IE 11, | Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Přepínač Den/Noc | Day,Night,Auto,Schedule |
| Vylepšení Obrazu | BLC,HLC,3D DNR |
| Nastavení Obrazu | Rotate mode,saturation,brightness,contrast,sharpness,gain,white balance,adjustable by client software or web browser |
| Maska Ochrany Osobních Údajů | 4 programmable polygon privacy masks |
| Síťové rozhraní | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Vestavěné úložiště | -F: Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, až 512 GB |
| Zabudovaný Mikrofon | Ano |
| Resetovací tlačítko | -F: Yes |
| Základní Událost | Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human a vehicle)),video tampering alarm,exception |
| Propojení | Upload to FTP/memory card (-F), send email, notify surveillance center, trigger recording (-F), trigger capture |
| Napájení | 12 VDC ± 25%, 0.4 A, max. 5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection, | PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 6.5 W |
| Materiál | Metal & Plastic |
| Rozměry | 170.8 mm × 66 mm × 69.1 mm (6.7" × 2.6" × 2.7") |
| Rozměr Balení | 216 mm × 121 mm × 118 mm (8.5" × 4.8" × 4.6") |
| Váha | Přibližně 270 g (0.6 lb.) |
| S Váhou Balení | Přibližně 481 g (1.1 lb.) |
| Podmínky Skladování | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Humidity 95% nebo méně (bez kondenzace) |
| Spuštění A Provozní Podmínky | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Humidity 95% nebo méně (bez kondenzace) |
| Jazyk | English, Ukrainian |
| Obecné Funkce | Heartbeat,anti-banding,mirror,password protection,password reset via email |
| Životní Prostředí | CE-RoHS: 2011/65/EU, | WEEE: 2012/19/EU, | Reach: Regulation (EC) No 1907/2006 |
| Ochrana | IP67: IEC 60529-2013 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Antivandal: | Ne |
| ? DarkFighter: | Ne |
| Přísvit: | 30 m |
| Rozlišení: | 2560 × 1440 px |
| SD karta: | Ne |
| Typ objektivu: | Pevný objektiv, 2.8 a 4 mm volitelně |
| Krytí: | IP67 |
| Mikrofon: | Ano |
| Napájení: | 12V DC / PoE (802.3af) |
| ? AcuSense: | Ne |
| ? ColorVu: | Ne |
| ? Světelná clona: | F1.6 |
| Typ kamery: | bullet |
| ? WDR: | 120 dB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
