Hikvision DS-2CD2147G3-LIS2UY
Kód: 929/BIL 929/BIL2 929/2-8 Zvolte variantu.png?678116eb)



Související produkty
Detailní popis produktu
Smart Hybrid Light – univerzální kamery, které mají možnost přepínání mezi třemi režimy nočního snímání:
- Stálý barevný režim 24/7 (ColorVu) s konstantním přísv item ve formě bílého světla (v tomto režimu je možné také bílý přísvít trvale vypnout, pokud je snímaná scéna dostatečně osvětlená).
- Smart Hybrid Light – v případě, že kamera nedetekuje žádnou událost, snímá v černobílém režimu s pomocí infra přísvítu. Pokud kamera vyhodnotí událost, přepne se do plně barevného režimu a zapne přísvít bílým světlem.
- Stálý černobílý noční režim s využitím infra přísvítu, ve kterém kamera snímá v černobílém spektru a nevydává žádné viditelné světlo.
Všechny typy kamer s funkcí Smart Hybrid Light využívají konfokální objektivy, které zajišťují dokonalou ostrost obrazu v barevném i černobílém režimu. Využívají světelné clonu F1.0, díky které dokáží zpracovat až o 40 % více světla – to prodlužuje dobu, ve které kamera snímá v plnobarevném denním režimu bez nutnosti využití jakéhokoli přísvítu.
AcuSense technologie
Deep Learning analýza pro odfiltrování falešných poplačků – kamera detekuje osoby či vozidla pro snadné vyhledávání v záznamu a úsp oru místa na pevném disku. Nereaguje na plané poplačky způsobené deštěm, sněžením, pohybem listů ve vítru ani střídáním světla a stínu. Prezentační video technologie AcuSense
Důležité vlastnosti:
- Senzor 1/1.8" Progressive Scan CMOS, max. rozlišení 2688 × 1520 (4 Mpix)
- AcuSense technologie 3. generace
- ColorVu 3.0 – plnobarevné noční vidění
- Objektiv se záběrem 111° (2,8 mm) nebo 95° (4 mm), clona F1.0
- Světelná citlivost 0,0001 lux (AGC ON) / 0 lux při IR
- WDR 130 dB
- Záznam na micro SD kartu (max. 512 GB)
- Napájení 12 VDC nebo PoE (802.3af, Class 3)
- 3-axiální nastavení
- Kry tí IP67, IK10, antikorozní ochrana NEMA 4X
- Vestavěný mikrofon (duální)
- Kamera
- Senzor obrazu1/1.8" Progressive Scan CMOS
- Max. rozlišení2688 × 1520
- Min. osvětleníColor: 0,0001 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with light
- Čas závěrky1 s to 1/100 000 s
- Den & NocIR cut filter
- Nastavení úhluPan: 0° – 355°, Tilt: 0° – 75°, Rotate: 0° – 355°
- Objektiv
- Typ objektivuFixní, 2,8 mm nebo 4 mm (volitelně)
- ClonaF1.0
- Úhel záběru (FOV)2,8 mm: horizontální 111,1°, vertikální 57,6°, diagonální 138,5° | 4 mm: horizontální 95,2°, vertikální 48,3°, diagonální 117,4°
- Hloubka ostrosti2,8 mm: 2,5 m – ∞ | 4 mm: 3,1 m – ∞
- Držák objektivuM16
- Ilum inátor
- Typ přísv ituBílé světlo + IR
- Dosah přísv ituAž 30 m
- IR vlnová délka850 nm
- Všeobecné
- Napájení12 VDC ± 25 %, max. 7,2 W | PoE IEEE 802.3af, Class 3, max. 9 W
- RozměryØ121,5 mm × 97,6 mm
- VáhaCca 600 g
- Provozní teplota-30 °C až 60 °C, vlhkost ≤ 95 % (bez kondenzace)
- Ochrana a certifikace
- Ochranné kry tíIP67 (IEC 60529), IK10 (IEC 62262)
- Antikorozní ochranaNEMA 4X
- CertifikaceCE, UL, CB, RCM, KC, IC, RoHS, WEEE, Reach
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| ? Antivandal: | Ano (IK10) |
| ? DarkFighter: | Ne |
| ? Inteligentní videoanalýza: | Ano |
| Přísvit: | 30 m (Smart Hybrid Light – IR + bílé světlo) |
| Rozlišení: | 2688 x 1520 px (4 Mpix) |
| SD karta: | Ano (až 512 GB) |
| Typ objektivu: | fixní |
| Wifi: | Ne |
| Krytí: | IP67, IK10 |
| Mikrofon: | Ano (duální) |
| Napájení: | 12V DC / PoE (802.3af) |
| ? AcuSense: | Ano |
| ? ColorVu: | Ano (ColorVu 3.0) |
| Perimeter Protection: | Ano |
| Produktová řada: | AcuSense |
| Reproduktor: | Ne |
| ? Světelná clona: | F1.0 |
| Typ kamery: | turret |
| Úhel záběru: | 2.8 mm – 111°, 4 mm – 95° |
| ? WDR: | 130 dB |
| ? test parametru: | 120db |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
