Hikvision DS-2CD2T46G2H-4I
Kód: DS-2CD2T46G2H-4I.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Související produkty
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 4 MP
- Vynikající výkon při slabém osvětlení s technologií Power-by-DarkFighter
- Jasný obraz proti silnému podsvícení díky technologii 120 dB true WDR
- Efektivní kompresní technologie H.265+
- Zaměřte se na klasifikaci cílů lidí a vozidel na základě hlubokého učení
- Odolný vůči vodě a prachu (IP67)
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 1/3" Progressive Scan CMOS |
| Max. Rozlišení | 2688 × 1520 |
| Min. Osvětlení | Barva: 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON),ČB: 0 Lux s IR |
| Čas Závěrky | 1/3 s až 1/100,000 s |
| Den & Noc | IR cut filtr |
| Nastavení Úhlu | Otočení: 0° až 360°,tilt: 0° až 90°,rotate: 0° až 360° |
| Typ Objektivu | Pevný objektiv, 2.8 a 4 mm volitelně |
| Focal Length & FOV | 2.8 mm, horizontální ÚPOZ 100.2°, vertikální ÚPOZ 54.7°, diagonální ÚPOZ 119.7° | 4 mm, horizontální ÚPOZ 81.1°, vertikální ÚPOZ 44.7°, diagonální ÚPOZ 94.6° |
| Držák Objektivu | M12 |
| Typ clony | Pevná |
| Clona | F1.0 |
| Depth Of Field | 2.8 mm: 1.9 m to ∞ | 4 mm: 2.5 m to ∞ |
| DORI vzdálenosti | 2.8mm: D: 63 m, O: 25 m, R: 12 m, I: 6 m | 4mm: D: 78 m, O: 31 m, R: 15 m, I: 7 m |
| Doplňkový Typ Světla | IR |
| Doplňte Rozsah Světla | 2I: až 60 m; 4I: až 80 m |
| Chytré Doplňkové Světlo | Ano |
| Vlnová délka IR | 850 nm |
| Hlavní Proud | 50 Hz: 25 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) | 60 Hz: 30 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Vedlejší Stream | 50 Hz: 25 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) | 60 Hz: 30 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Třetí Proud | 50 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) | 60 Hz: 10 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) | *Third stream is supported under certain settings. |
| Video Komprese | Hlavní proud: H.265/H.264/H.265+/H.264+ | Vedlejší proud: H.265/H.264/MJPEG | Třetí proud: H.265/H.264 | *Third stream is supported under certain settings. |
| Přenosová Rychlost Videa | 32 Kbps až 8 Mbps |
| H.264 Typ | Baseline Profile/Main Profile/High Profile |
| H.265 Typ | Main Profile |
| Řízení Bitové Rychlosti | CBR/VBR |
| Škálovatelné Kódování Videa (SVC) | H.264 a H.265 encoding |
| Oblast Zájmu (ROI) | 1 fixed region for main stream a sub-stream |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Současný Živý Náhled | Až 6 channels |
| Uživatel/Hostitel | Až 32 users. 3 user levels: administrator, operator a user |
| Bezpečnost | UL: UL 62368-1, | CB: IEC 62368-1: 2014+A11, | CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Síťové Úložiště | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR), | Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption a health detection are supported. |
| Klient | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Webový Prohlížeč | Plug-in required live view: IE 10, IE 11, | Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+, | Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Přepínač Parametrů Obrazu | Ano |
| Nastavení Obrazu | Rotate mode, saturation, brightness, contrast, sharpness, gain, white balance adjustable by client software or web browser |
| Přepínač Den/Noc | Den, Noc, Automaticky, Plán |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Vylepšení Obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Maska Ochrany Osobních Údajů | 4 programmable polygon privacy masks |
| Síťové rozhraní | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Vestavěné úložiště | | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, až 512 GB |
| Resetovací tlačítko | Ano |
| Základní Událost | Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human a vehicle)),video tampering alarm,exception |
| Inteligentní Událost | Scene change detection |
| Propojení | Upload to NAS/memory card/FTP, notify surveillance center, trigger recording, trigger capture, send email |
| Zachycení Obličeje | Ano |
| Ochrana perimetru | Line crossing, intrusion, region entrance, region exiting | Support alarm triggering by specified target types (human a vehicle) |
| Napájení | -2I: 12 VDC ± 25%, 0.6 A, max. 7.2 W, Ø5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 9 W; -4I: 12 VDC ± 25%, 0.83 A, max. 10 W, Ø5.5 mm coaxial power plug, reverse polarity protection, PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 12 W |
| Materiál | Front cover: Metal, body: Metal, bracket: Metal |
| Rozměry | 286.7 mm × 93.1 mm × 91.2 mm (11.3" × 3.7" × 3.6") |
| Rozměr Balení | 386 mm × 156 mm × 155 mm (15.2" × 6.1" × 6.1") |
| Váha | Přibližně 1085 g (2.4 lb.) |
| S Váhou Balení | Přibližně 1639 g (3.6 lb.) |
| Podmínky Skladování | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Humidity 95% nebo méně (bez kondenzace) |
| Spuštění A Provozní Podmínky | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Humidity 95% nebo méně (bez kondenzace) |
| Jazyk | 33 languages | English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Obecné Funkce | Heartbeat,mirror,flash log,password reset via email,pixel counter,anti-banding |
| Životní Prostředí | CE-RoHS: 2011/65/EU |
| Ochrana | IP67: IEC 60529-2013 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| ? Antivandal: | Ne |
| ? DarkFighter: | Ano |
| Přísvit: | 80 m |
| Rozlišení: | 2688 × 1520 px |
| SD karta: | Ne |
| Typ objektivu: | Pevný objektiv, 2.8 a 4 mm volitelně |
| Mikrofon: | Ne |
| Napájení: | 12V DC / PoE (802.3af) |
| ? AcuSense: | Ne |
| ? ColorVu: | Ne |
| ? Světelná clona: | F1.0 |
| Typ kamery: | bullet |
| ? WDR: | 120 dB |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
