Hikvision DS-2CD2T46G2P-ISU
Kód: DS-2CD2T46G2P-ISU.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Související produkty
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 4 MP
- Vynikající výkon při slabém osvětlení s technologií Power-by-DarkFighter
- Jeden obrázek, který představuje všechny scény pokryté kamerou
- Jasný obraz proti silnému protisvětlu díky technologii 120 dB true WDR
- Zaměřte se na klasifikaci cílů lidí a vozidel na základě hlubokého učení
- Aktivní stroboskopické světlo a zvukový alarm pro varování před vetřelci
- Poskytujte zabezpečení v reálném čase prostřednictvím vestavěného obousměrného zvuku
- Odolný vůči vodě a prachu (IP67)
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 2 × 1/2.5" Progressive Scan CMOS |
| Max. Rozlišení | 3040 × 1368 |
| Min. Osvětlení | Barva: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON),ČB: 0 Lux s IR |
| Čas Závěrky | 1/3 s až 1/100,000 s |
| Den & Noc | IR cut filtr |
| Nastavení Úhlu | Otočení: 0° až 355°,tilt: 0° až 90°,rotate: 0° až 360° |
| Typ Objektivu | Pevný objektiv, dual lens, 2.8 mm |
| Focal Length & FOV | 2.8 mm, horizontální ÚPOZ: 180°, vertikální ÚPOZ: 81° |
| Držák Objektivu | M12 |
| Typ clony | Pevná |
| Clona | F1.6 |
| DORI vzdálenosti | 2.8 mm, D: 37 m, O: 15 m, R: 7 m, I: 3.5 m |
| Doplňkový Typ Světla | IR |
| Doplňte Rozsah Světla | Až 40 m |
| Chytré Doplňkové Světlo | Ano |
| Vlnová délka IR | 850 nm |
| Hlavní Proud | 50 Hz: 25 fps (3040 × 1368) | 60 Hz: 24 fps (3040 × 1368) |
| Vedlejší Stream | 50 Hz: 25 fps (1200 × 536, 960 × 432) | 60 Hz: 24 fps (1200 × 536, 960 × 432) |
| Video Komprese | Hlavní proud: H.265+/H.265/H.264+/H.264 | Vedlejší proud: H.265/H.264/MJPEG |
| Přenosová Rychlost Videa | 32 Kbps až 8 Mbps |
| H.264 Typ | Baseline Profile,Main Profile,High Profile |
| H.265 Typ | Main Profile |
| Řízení Bitové Rychlosti | CBR,VBR |
| Škálovatelné Kódování Videa (SVC) | H.264 a H.265 encoding |
| Oblast Zájmu (ROI) | 1 fixed region for main stream |
| Typ Zvuku | Mono sound |
| Audio Komprese | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Přenosová Rychlost Zvuku | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 až 192 Kbps (MP2L2)/8 až 320 Kbps (MP3)/16 až 64 Kbps (AAC-LC) |
| Míra Audio Vzorů | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/44.1 kHz/48 kHz |
| Filtrování Šumu Prostředí | Ano |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, Websocket, Websockets |
| Současný Živý Náhled | Až 6 channels |
| Uživatel/Hostitel | Až 32 users | 3 user levels: administrator, operator, a user |
| Bezpečnost | UL: UL 62368-1, | CB: IEC 62368-1: 2014+A11, | CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Síťové Úložiště | NAS (NFS, SMB/CIFS),Auto Network Replenishment (ANR), | Together with high-end Hikvision memory card, memory card encryption a health detection are supported. |
| Klient | iVMS-4200,Hik-Connect,Hik-Central |
| Webový Prohlížeč | Plug-in required live view: IE 10, IE 11, | Plug-in free live view: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+, | Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Přepínač Parametrů Obrazu | Ano |
| Nastavení Obrazu | Saturation,brightness,contrast,sharpness,gain,white balance,adjustable by client software or web browser |
| Přepínač Den/Noc | Day,Night,Auto,Schedule |
| Wide Dynamic Range (WDR) | 120 dB |
| Vylepšení Obrazu | BLC,HLC,3D DNR |
| Maska Ochrany Osobních Údajů | 8 rectangular privacy masks |
| Síťové rozhraní | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Vestavěné úložiště | Built-in memory card slot, support microSD/microSDHC/microSDXC card, až 512 GB |
| Zabudovaný Mikrofon | Ano |
| Vestavěný Reproduktor | Max. power consumption: 1 W, max. sound pressure level: 10 cm: 97 dB |
| Zvuk | 1 input (line in), terminal block, max. input amplitude: 3.3 Vpp, input impedance: 4.7 KΩ, interface type: non-equilibrium, | 1 output (line out), terminal block, max. output amplitude: 3.3 Vpp, output impedance: 100 Ω, interface type: non-equilibrium |
| Alarm | 1 input, 1 output (max. 24 VAC/VDC, 1 A) |
| Resetovací tlačítko | Ano |
| Základní Událost | Motion detection (support alarm triggering by specified target types (human a vehicle)),alarm input a output,flashing alarm light output, audible alarm output, exception |
| Inteligentní Událost | | Scene change detection |
| Propojení | Upload to FTP/NAS/memory card,notify surveillance center,send email,trigger alarm output,trigger recording,trigger capture,audible warning,white light flashing |
| Ochrana perimetru | Line crossing, intrusion, region entrance, region exiting | Support alarm triggering by specified target types (human a vehicle) |
| Napájení | 12 VDC ± 25%, 0.88 A, max. 10.5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug, | PoE: IEEE 802.3af, Class 3, 36 V až 57 V, 0.35 A až 0.22 A, max. 12.5 W |
| Materiál | Front cover: metal, body: metal, bracket: metal |
| Rozměry | 118.6 mm × 105.1 mm × 306.5 mm (4.7" × 4.1" × 12.1") |
| Rozměr Balení | 405 mm × 190 mm × 180 mm (16" × 7.5" × 7.1") |
| Váha | Přibližně 1400 g (3.1 lb.) |
| S Váhou Balení | Přibližně 2100 g (4.6 lb.) |
| Podmínky Skladování | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Humidity 95% nebo méně (bez kondenzace) |
| Spuštění A Provozní Podmínky | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Humidity 95% nebo méně (bez kondenzace) |
| Jazyk | 33 languages: English, Russian, Estonian, Bulgarian, Hungarian, Greek, German, Italian, Czech, Slovak, French, Polish, Dutch, Portuguese, Spanish, Romanian, Danish, Swedish, Norwegian, Finnish, Croatian, Slovenian, Serbian, Turkish, Korean, Traditional Chinese, Thai, Vietnamese, Japanese, Latvian, Lithuanian, Portuguese (Brazil), Ukrainian |
| Obecné Funkce | Anti-banding, heartbeat, flash log, pixel counter |
| Blikající Světlo | Ano |
| Životní Prostředí | CE-RoHS: 2011/65/EU, | WEEE: 2012/19/EU, | Reach: Regulation (EC) No 1907/2006 |
| Ochrana | IP67: IEC 60529-2013 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 4 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| ? Antivandal: | Ne |
| ? DarkFighter: | Ne |
| Přísvit: | 40 m |
| Rozlišení: | 3040 × 1368 px |
| SD karta: | Ne |
| Typ objektivu: | Pevný objektiv, dual lens, 2.8 mm |
| Mikrofon: | Ano |
| Napájení: | 12V DC / PoE (802.3af) |
| ? AcuSense: | 2. generace |
| ? ColorVu: | Ne |
| ? Světelná clona: | F1.6 |
| Typ kamery: | bullet |
| ? WDR: | 120 dB |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
