Hikvision DS-2CE12UF3T-LS
Kód: DS-2CE12UF3T-LS.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Související produkty
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 4K, 3840 × 2160
- Barevné zobrazování 24/7 s clonou F1.0
- Smart-Hybrid světlo, optimalizujte své zabezpečení pomocí flexibilních možností osvětlení
- Jasný obraz proti silnému protisvětlu díky technologii 130 dB true WDR
- Technologie 3D DNR přináší čistý a ostrý obraz
- Až 40 m bílého světla a 40 m IR vzdálenost pro jasné noční snímky
- Vestavěný mikrofon, vysoce kvalitní zvuk se zvukem přes koaxiální kabel
- Odolný vůči vodě a prachu (IP67)
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 4K CMOS |
| Max. Rozlišení | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. Osvětlení | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux s bílým světlem |
| Čas Závěrky | PAL: 1/12.5 s až 1/50,000 s;NTSC: 1/15 s až 1/50,000 s |
| Den & Noc | ICR |
| Nastavení Úhlu | Otočení: 0° až 360°, Náklon: 0° až 180°, Rotace: 0° až 360° |
| Signální Systém | PAL/NTSC |
| Pomalá Závěrka | Max. 16× |
| Typ Objektivu | 2.8 mm, 3.6 mm pevný objektiv |
| Focal Length & FOV | 2.8 mm, horizontální ÚPOZ: 105°, vertikální ÚPOZ: 60°, diagonální ÚPOZ: 132° | 3.6 mm, horizontální ÚPOZ: 90°, vertikální ÚPOZ: 50°, diagonální ÚPOZ: 112° |
| Držák Objektivu | M16 |
| Vzdálenost Vyzvednutí | V okruhu až 5 m |
| Počet | 1 |
| Doplňkový Typ Světla | Smart,IR,White Light |
| Doplňte Rozsah Světla | IR: Až 40 m, | Bílé světlo: Až 40 m |
| Přepínač Parametrů Obrazu | STD/HIGH-SAT/HIGHLIGHT |
| Nastavení Obrazu | Saturation,Brightness,Contrast,Sharpness,Anti-banding,AGC |
| Snímková Frekvence | TVI: 4K @12.5/15 fps, 3K@25/20 fps, 4 MP@25 fps/30 fps, 1080p@25 fps/30 fps |
| Denní/Noční Režim | Automaticky/Barevný |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ≥130 dB |
| Vylepšení Obrazu | BLC,HLC,Globální,WDR,Face AE,HLS |
| Maska Ochrany Osobních Údajů | 4 programmable polygon privacy masks |
| Redukce Hluku | 3D DNR |
| Vyvážení Bílé | Auto,Manual |
| Video Výstup | 1 HD analogový výstup |
| Detekce Pohybu | 4 programmable motion areas |
| Napájení | 12 VDC ± 25%, Max. 6 W, | * Pro napájení každé kamery doporučujeme použít samostatný napájecí zdroj. |
| Materiál | Přední kryt: Kov, Tělo: Plast |
| Rozměry | 205.7mm × 83.7 mm × 80.7 mm (8.1" × 3.3" × 3.18") |
| Váha | Přibližně 410 g (0.90 lb.) |
| Provozní podmínky | -40 °C až 60 °C (-40 °F až 140 °F). Humidity 90% nebo méně (bez kondenzace) |
| Komunikace | HIKVISION-C |
| Jazyk | Angličtina |
| Ochrana | IP67 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 8 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Antivandal: | Ne |
| ? DarkFighter: | Ne |
| Přísvit: | 40 m |
| Rozlišení: | 3840 × 2160 px |
| SD karta: | Ne |
| Typ objektivu: | 2.8 mm, 3.6 mm pevný objektiv |
| Krytí: | IP67 |
| Mikrofon: | Ano |
| Napájení: | 12V DC |
| ? AcuSense: | Ne |
| Audio po koaxu: | Ano |
| ? ColorVu: | Ano |
| Typ kamery: | bullet |
| ? WDR: | 130 dB |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
