Hikvision DS-2CE18D0T-LFS
Kód: DS-2CE18D0T-LFS.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Související produkty
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 2 MP, 1920 × 1080
- Objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 2,8 mm, 3,6 mm a 6 mm
- IR vzdálenost až 60 m pro jasné noční snímky
- Dosah bílého světla až 60 m pro jasné noční snímky
- Vysoce kvalitní zvuk se zvukem přes koaxiální kabel, vestavěný mikrofon
- Jeden port pro čtyři přepínatelné signály (TVI/AHD/CVI/CVBS)
- Odolný vůči vodě a prachu (IP67)
- Smart-Hybrid světlo, optimalizujte své zabezpečení pomocí flexibilních možností osvětlení
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 2 MP CMOS |
| Max. Rozlišení | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. Osvětlení | 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux s bílým světlem |
| Čas Závěrky | PAL: 1/25 s až 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s až 1/50,000 s |
| Den & Noc | ICR |
| Nastavení Úhlu | Otočení: 0 až 360°, Náklon: 0 až 180°, Rotace: 0 až 360° |
| Signální Systém | PAL/NTSC |
| Typ Objektivu | Pevný objektiv, 2.8 mm, 3.6 mm a 6 mm volitelně |
| Focal Length & FOV | 2.8 mm, horizontální ÚPOZ: 101°, vertikální ÚPOZ: 56°, diagonální ÚPOZ: 118° | 3.6 mm, horizontální ÚPOZ: 78°, vertikální ÚPOZ: 42°, diagonální ÚPOZ: 92° | 6 mm, horizontální ÚPOZ: 49.2°, vertikální ÚPOZ:28.3 °, diagonální ÚPOZ: 56.1° |
| Držák Objektivu | M12 |
| Vzdálenost Vyzvednutí | V okruhu až 5 m |
| Počet | 1 |
| Doplňkový Typ Světla | Smart, IR, White Light |
| Doplňte Rozsah Světla | IR: Až 60 m | Bílé světlo: Až 60 m |
| Nastavení Obrazu | Anti-Banding, Brightness, Sharpness, Smart IR |
| Snímková Frekvence | TVI: 1080P @ 30 fps, 1080P @ 25 fps | AHD: 1080P @ 30 fps, 1080P @ 25 fps | CVI: 1080P @ 30 fps, 1080P @ 25 fps | CVBS: PAL/NTSC |
| Denní/Noční Režim | Automaticky/Barevný |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Digitální WDR |
| Vylepšení Obrazu | DWDR/BLC/HLC/Globální |
| Vyvážení Bílé | Automaticky/Ručně |
| Video Výstup | Přepínatelný TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Napájení | 12 VDC ± 25%, max.9.8 W,* Pro napájení každé kamery doporučujeme použít samostatný napájecí zdroj. |
| Materiál | Přední kryt: Kov | Tělo: Plast |
| Rozměry | 192.6 mm × 178.3 mm × 71 mm (7.58" × 7.02" × 2.8") |
| Váha | Přibližně 738 g (1.63 lb.) |
| Provozní podmínky | -40 °C až 60 °C (-40 °F až 140 °F), vlhkost: 90% nebo méně (bez kondenzace) |
| Komunikace | HIKVISION-C |
| Jazyk | Angličtina |
| Ochrana | IP67 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Antivandal: | Ne |
| ? DarkFighter: | Ne |
| Přísvit: | 60 m |
| Rozlišení: | 1920 × 1080 px |
| SD karta: | Ne |
| Typ objektivu: | Pevný objektiv, 2.8 mm, 3.6 mm a 6 mm volitelně |
| Krytí: | IP67 |
| Mikrofon: | Ano |
| Napájení: | 12V DC |
| ? AcuSense: | Ne |
| Audio po koaxu: | Ano |
| ? ColorVu: | Ne |
| Typ kamery: | bullet |
| ? WDR: | Digitální WDR |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
