Hikvision DS-2CE18K0T-LFS
Kód: DS-2CE18K0T-LFS.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Související produkty
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 3K, 2960 × 1665
- Chytré hybridní světlo, optimalizujte své zabezpečení pomocí flexibilních možností osvětlení
- Objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 2,8 mm, 3,6 mm a 6 mm
- IR vzdálenost až 60 m pro jasné noční snímky
- Dosah bílého světla až 60 m pro jasné noční snímky
- Vysoce kvalitní zvuk se zvukem přes koaxiální kabel, vestavěný mikrofon
- Jeden port pro čtyři přepínatelné signály (TVI/AHD/CVI/CVBS)
- Odolný vůči vodě a prachu (IP67)
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 3K CMOS |
| Max. Rozlišení | 2960 (H) × 1665 (V) |
| Min. Osvětlení | 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux s bílým světlem |
| Čas Závěrky | PAL: 1/25 s až 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s až 1/50,000 s |
| Den & Noc | ICR |
| Nastavení Úhlu | Otočení: 0 až 360°, Náklon: 0 až 180°, Rotace: 0 až 360° |
| Signální Systém | PAL/NTSC |
| Typ Objektivu | Pevný objektiv, 2.8 mm, 3.6 mm a 6 mm volitelně |
| Focal Length & FOV | 2.8 mm, horizontální ÚPOZ: 104.9°, vertikální ÚPOZ: 67.3°, diagonální ÚPOZ: 129.8° | 3.6 mm, horizontální ÚPOZ: 81.3°, vertikální ÚPOZ: 50.7°, diagonální ÚPOZ: 102.4° | 6 mm, horizontální ÚPOZ: 51.8°, vertikální ÚPOZ: 32.4°, diagonální ÚPOZ: 63.1° |
| Držák Objektivu | M12 |
| Doplňte Rozsah Světla | IR: Až 60 m | Bílé světlo: Až 60 m |
| Chytré Doplňkové Světlo | Ano |
| Přepínač Parametrů Obrazu | | STD/HIGH-SAT/HIGHLIGHT |
| Nastavení Obrazu | Anti-Banding, Brightness, Sharpness, Smart IR |
| Snímková Frekvence | TVI: 3K@20 fps, 4 MP@25 fps/30 fps, 1080p@25 fps/30 fps | AHD: 5 MP@20 fps, 4 MP@25 fps/30 fps | CVI: 4 MP@25 fps/30 fps | CVBS: PAL/NTSC |
| Denní/Noční Režim | Automaticky/Barevný/ČB (černobílý) |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Digitální WDR |
| Vylepšení Obrazu | DWDR/BLC/HLC/Globální |
| Redukce Hluku | 2D DNR |
| Vyvážení Bílé | Automaticky/Ručně |
| Video Výstup | Přepínatelný TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Zabudovaný Mikrofon | Ano |
| Napájení | 12 VDC ± 25%, Max. 10.2 W,* Pro napájení každé kamery doporučujeme použít samostatný napájecí zdroj. |
| Materiál | Přední kryt: Kov | Tělo: Plast |
| Rozměry | 192.6 mm × 178.3 mm × 71 mm (7.58" × 7.02" × 2.8") |
| Váha | Přibližně 740 g (1.63 lb.) |
| Provozní podmínky | -40 °C až 60 °C (-40 °F až 140 °F), vlhkost: 90% nebo méně (bez kondenzace) |
| Komunikace | HIKVISION-C |
| Jazyk | Angličtina |
| Ochrana | IP67 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 5 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Antivandal: | Ne |
| ? DarkFighter: | Ne |
| Přísvit: | 60 m |
| Rozlišení: | 2960 × 1665 px |
| SD karta: | Ne |
| Typ objektivu: | Pevný objektiv, 2.8 mm, 3.6 mm a 6 mm volitelně |
| Krytí: | IP67 |
| Mikrofon: | Ano |
| Napájení: | 12V DC |
| ? AcuSense: | Ne |
| Audio po koaxu: | Ano |
| ? ColorVu: | Ne |
| Typ kamery: | bullet |
| ? WDR: | Digitální WDR |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
