Hikvision DS-2CE19D8T-ITSZE
Kód: DS-2CE19D8T-ITSZE.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Související produkty
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 2 MP, 1920 × 1080
- Jasný obraz proti silnému protisvětlu díky technologii 130 dB true WDR
- Technologie 3D DNR přináší čistý a ostrý obraz
- Motorizovaná varifokální čočka 2,8 mm až 12 mm
- IR vzdálenost až 60 m pro jasné noční snímky
- Vysoce kvalitní zvuk se zvukem přes koaxiální kabel, vestavěný mikrofon
- Odolný vůči vodě a prachu (IP67)
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 2 MP CMOS |
| Max. Rozlišení | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. Osvětlení | 0.0005 Lux @ (F1.28, AGC ON) |
| Den & Noc | ICR |
| Nastavení Úhlu | Otočení: 0 až 360°, Náklon: 0 až 90°, Rotace: 0 až 360° |
| Signální Systém | PAL/NTSC |
| Čas Závěrky | PAL: 1/25 s až 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s až 1/50,000 s |
| Typ Objektivu | 2.8 mm až 12 mm motorized |
| Focal Length & FOV | Horizontal FOV: 106° až 32°, vertikální ÚPOZ: 56° až 18°, diagonální ÚPOZ: 127° až 37° |
| Držák Objektivu | Φ14 |
| Doplňkový Typ Světla | IR |
| Doplňte Rozsah Světla | IR: Až 60 m |
| Přepínač Parametrů Obrazu | STD/HIGH-SAT |
| Nastavení Obrazu | | Brightness, Contrast, Sharpness, Anti-banding, AGC |
| Snímková Frekvence | TVI: 1080p @30 fps, 1080p @25 fps |
| Denní/Noční Režim | Auto |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ≥130 dB |
| Vylepšení Obrazu | WDR, BLC, HLC, Globální, HLS |
| Maska Ochrany Osobních Údajů | 4 programmable privacy masks |
| Redukce Hluku | 3D DNR |
| Vyvážení Bílé | | Auto, Manual |
| Video Výstup | 1 HD analogový výstup |
| Zabudovaný Mikrofon | Ano |
| Detekce Pohybu | 4 programmable motion areas |
| Napájení | 12 VDC±25%/PoC.at, Max. 7.8 W * Pro napájení každé kamery doporučujeme použít samostatný napájecí zdroj. |
| Materiál | Metal |
| Rozměry | Ø105 mm ×252 mm (Ø4.13" × 9.92") |
| Váha | Přibližně 920 g (2.03 lb.) |
| Provozní podmínky | -40 °C až 60 °C (-40 °F až 140 °F). Humidity 90% nebo méně (bez kondenzace) |
| Komunikace | HIKVISION-C |
| Jazyk | Angličtina |
| Ochrana | IP67 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Antivandal: | Ne |
| ? DarkFighter: | Ne |
| Přísvit: | 60 m |
| Rozlišení: | 1920 × 1080 px |
| SD karta: | Ne |
| Typ objektivu: | Motorizovaný varifokální |
| Krytí: | IP67 |
| Mikrofon: | Ano |
| Napájení: | 12V DC |
| ? AcuSense: | Ne |
| Audio po koaxu: | Ano |
| ? ColorVu: | Ne |
| Typ kamery: | bullet |
| ? WDR: | 130 dB |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
