Hikvision DS-2CE19DF3T-LXTS
Kód: DS-2CE19DF3T-LXTS.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Související produkty
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 2 MP, 1920 × 1080
- Barevné zobrazování 24/7 s clonou F1,28
- Smart-Hybrid Light optimalizujte své zabezpečení pomocí flexibilních možností osvětlení
- Jasný obraz proti silnému protisvětlu díky technologii 130 dB true WDR
- Technologie 3D DNR přináší čistý a ostrý obraz
- Dosah bílého světla až 80 m pro jasné noční snímky
- IR vzdálenost až 80 m pro jasné noční snímání
- Vestavěný mikrofon, vysoce kvalitní zvuk se zvukem přes koaxiální kabel
- Poskytujte zabezpečení v reálném čase prostřednictvím vestavěného obousměrného zvuku
- Odolný vůči vodě a prachu (IP67)
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 2 MP CMOS |
| Max. Rozlišení | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. Osvětlení | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux with white light |
| Den & Noc | ICR |
| Nastavení Úhlu | Pan: 0 to 360°, Tilt: 0 to 90°, Rotate: 0 to 360° |
| Signální Systém | PAL/NTSC |
| Čas Závěrky | PAL: 1/25 s to 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s to 1/50,000 s |
| Pomalá Závěrka | Max. 16 times |
| Typ Objektivu | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Focal Length & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 56°, diagonal FOV: 126° | 3.6 mm, horizontal FOV: 84°, vertical FOV: 46°, diagonal FOV: 98° |
| Držák Objektivu | M12 |
| Vzdálenost Vyzvednutí | In a radius of up to 5 m |
| Amount | 1 |
| Rated Power | 2 W |
| Speaker Range | In a radius of up to 5 m |
| Audio Function | Echo Cancellation, AI Noise Reduction, Automatic Gain Control |
| Doplňkový Typ Světla | Smart, IR, White Light |
| Doplňte Rozsah Světla | IR: Up to 80 m, | White Light: Up to 80 m |
| Přepínač Parametrů Obrazu | STD/HIGH-SAT/HIGHLIGHT |
| Nastavení Obrazu | Brightness, Contrast, Sharpness, Anti-banding, AGC |
| Snímková Frekvence | TVI: 1080p @25 fps/30 fps |
| Denní/Noční Režim | Auto/Color |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ≥120 dB |
| Vylepšení Obrazu | WDR, | BLC, | HLC, | Global, | HLS |
| Redukce Hluku | 3D DNR |
| Vyvážení Bílé | Auto, | Manual |
| Video Výstup | 1 HD analog output |
| Světelný Alarm | Flashing Light Alarm (Red and Blue) |
| Zvukový Alarm | Yes |
| Napájení | 12 VDC±25%, max. 12 W | *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. If a high-impedance cable is used (such as the 18 m extension cable in the kit package), an 18 VDC adapter is required. |
| Materiál | Front cover: Metal, Main body: Plastic |
| Rozměry | Ø105 mm × 285.8 mm (Ø4.13" × 11.25") |
| Váha | Approx. 690 g (1.52 lb.) |
| Operating Condition | -40 °C to 60 °C (-40 °F to 140 °F). Humidity 90% or less (non-condensing) |
| Komunikace | HIKVISION-C |
| Jazyk | English |
| Ochrana | IP67 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Antivandal: | Ne |
| ? DarkFighter: | Ne |
| Přísvit: | 80 m |
| Rozlišení: | 1920 × 1080 px |
| SD karta: | Ne |
| Typ objektivu: | fixní |
| Krytí: | IP67 |
| Mikrofon: | Ano |
| Napájení: | 12V DC |
| ? AcuSense: | Ne |
| Audio po koaxu: | Ano |
| ? ColorVu: | Ano |
| Typ kamery: | bullet |
| ? WDR: | 120 dB |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
