Hikvision DS-2CE50D8T-VPITFS
Kód: DS-2CE50D8T-VPITFS.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 2 MP, 1920 × 1080
- Světelnost F1.0
- Jasný obraz proti silnému protisvětlu díky technologii 130 dB true WDR
- Technologie 3D DNR přináší čistý a ostrý obraz
- 2,8 mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností
- IR vzdálenost až 40 m pro jasné noční snímky
- Vysoce kvalitní zvuk se zvukem přes koaxiální kabel, vestavěný mikrofon
- Jeden port pro čtyři přepínatelné signály (TVI/AHD/CVI/CVBS)
- Odolný vůči vodě a prachu (IP67) a odolný proti vandalismu (IK10)
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 2 MP CMOS |
| Max. Rozlišení | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Pomalá Závěrka | Max. 16× |
| Min. Osvětlení | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux s bílým světlem |
| Den & Noc | ICR |
| Nastavení Úhlu | Otočení: 0 až 355°, Náklon: 0 až 75°, Rotace: 0 až 355° |
| Signální Systém | PAL/NTSC |
| Čas Závěrky | PAL: 1/25 s až 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s až 1/50,000 s |
| Typ Objektivu | 2.8 mm pevný objektiv |
| Focal Length & FOV | 2.8 mm, horizontální ÚPOZ: 105°, vertikální ÚPOZ: 56°, diagonální ÚPOZ: 123° |
| Držák Objektivu | M12 |
| Doplňkový Typ Světla | IR |
| Doplňte Rozsah Světla | IR: Až 40 m |
| Přepínač Parametrů Obrazu | STD/HIGH-SAT |
| Nastavení Obrazu | | Brightness, | Contrast, | Sharpness, | Anti-banding, | AGC |
| Snímková Frekvence | TVI: 1080p @30 fps, 1080p @25 fps | AHD: 1080p @30 fps, 1080p @25 fps | CVI: 1080p @30 fps, 1080p @25 fps | CVBS: PAL/NTSC |
| Denní/Noční Režim | Auto |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ≥130 dB |
| Vylepšení Obrazu | WDR, | BLC, | HLC, | Globální, | HLS |
| Maska Ochrany Osobních Údajů | 4 programmable privacy masks |
| Redukce Hluku | 3D DNR |
| Vyvážení Bílé | Auto, | Manual |
| Video Výstup | Přepínatelný TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Zabudovaný Mikrofon | Ano |
| Detekce Pohybu | 4 programmable motion areas |
| Napájení | 12 VDC ± 25%, max.6.9 W,* Pro napájení každé kamery doporučujeme použít samostatný napájecí zdroj. |
| Materiál | Metal |
| Rozměry | Ø121.5 mm × 97.6 mm (Ø4.78" × 3.84") |
| Váha | Přibližně 510 g (1.12 lb.) |
| Provozní podmínky | -40 °C až 60 °C (-40 °F až 140 °F). Humidity 90% nebo méně (bez kondenzace) |
| Komunikace | HIKVISION-C |
| Jazyk | Angličtina |
| Ochrana | IP67, IK10 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Antivandal: | IK10 |
| ? DarkFighter: | Ne |
| Přísvit: | 40 m |
| Rozlišení: | 1920 × 1080 px |
| SD karta: | Ne |
| Typ objektivu: | 2.8 mm pevný objektiv |
| Krytí: | IP67 |
| Mikrofon: | Ano |
| Napájení: | 12V DC |
| ? AcuSense: | Ne |
| Audio po koaxu: | Ano |
| ? ColorVu: | Ne |
| Typ kamery: | dome |
| ? WDR: | 130 dB |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
