Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF
Kód: DS-2CE56D0T-IRMMF.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- 2MP vnitřní dome kamera
- Smart IR: až 20 m IR vzdálenost
- 4 v 1 (přepínatelné 4 signály TVI/AHD/CVI/CVBS)
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 2 MP CMOS |
| Max. Rozlišení | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. Osvětlení | 0.01Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux s IR |
| Čas Závěrky | PAL: 1/25 s až 1/50,000 s NTSC: 1/30 s až 1/50,000 s |
| Den & Noc | ICR |
| Nastavení Úhlu | Otočení: 0 až 360°, Náklon: 0 až 70°, Rotace: 0 až 360° |
| Signální Systém | PAL/NTSC |
| Typ Objektivu | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed lens |
| Focal Length & FOV | 2.8 mm, horizontální ÚPOZ: 101°, vertikální ÚPOZ: 60°, diagonální ÚPOZ: 122° | 3.6 mm, horizontální ÚPOZ: 79.6°, vertikální ÚPOZ: 43.5°, diagonální ÚPOZ: 93.7° | 6 mm, horizontální ÚPOZ: 51.9°, vertikální ÚPOZ: 30°, diagonální ÚPOZ: 58.8° |
| Držák Objektivu | M12 |
| Přepínač Parametrů Obrazu | STD/HIGH-SAT |
| Nastavení Obrazu | Brightness, Sharpness, Smart IR |
| Snímková Frekvence | TVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps CVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps AHD: 1080P@30fps, 1080P@25fps CVBS: PAL/NTSC |
| Denní/Noční Režim | Automaticky/Barevný/ČB (černobílý) |
| Wide Dynamic Range (WDR) | Digitální WDR |
| Vylepšení Obrazu | BLC, HLC |
| Vyvážení Bílé | Automaticky/Ručně |
| Video Výstup | Přepínatelný TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Materiál | Plastic |
| Rozměry | Φ 98 mm × 65.4 mm (Φ 3.86" × 2.57") |
| Váha | Přibližně 146 g (0.32 lb.) |
| Provozní podmínky | ‘-40 °C až 60 °C (-40 °F až 140 °F), vlhkost: 90% nebo méně (bez kondenzace) |
| Komunikace | HIKVISION-C |
| Jazyk | Angličtina |
| Zdroj Napájení | 12 VDC ± 25% |
| Spotřeba | Max. 1.8 W |
| Dosah IR | Až 20 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? DarkFighter: | Ne |
| Rozlišení: | 1920 × 1080 px |
| SD karta: | Ne |
| Typ objektivu: | fixní |
| Mikrofon: | Ne |
| Napájení: | 12V DC |
| ? AcuSense: | Ne |
| ? ColorVu: | Ne |
| Typ kamery: | dome |
| ? WDR: | Digitální WDR |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
