Hikvision DS-2CE56D8T-ITMF
Kód: DS-2CE56D8T-ITMF.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Související produkty
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- 2MP vysoce výkonná věžová kamera
- Silný noční výkon, pořizování snímků při velmi slabém osvětlení až do 0,003 luxu
- Jasný obraz i při silném protisvětle díky technologii 130 dB true WDR
- Technologie 3D DNR přináší čistý a ostrý obraz
- EXIR 2.0: pokročilá infračervená technologie s IR vzdáleností 30 m
- Odolný vůči vodě a prachu (IP67)
- 4 v 1 (přepínatelné 4 signály TVI/AHD/CVI/CVBS)
Technické parametry
| Senzor Obrazu | 2.0 mega pixel progressive scan CMOS |
| Max. Rozlišení | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. Osvětlení | Barva: 0.003 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0 Lux s IR |
| Čas Závěrky | PAL: 1/25 s až 1/50, 000 s | NTSC: 1/30 s až 1/50, 000 s |
| Den & Noc | IR cut filtr |
| Nastavení Úhlu | Otočení: 0° až 360°, Náklon: 0° až 180, Rotace: 0° až 360° |
| Signální Systém | PAL/NTSC |
| Typ Objektivu | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed lens |
| Focal Length & FOV | 104° (2.8 mm), 79.1° (3.6 mm), 50.2° (6 mm) |
| Držák Objektivu | M12 |
| Přepínač Parametrů Obrazu | STD/HIGH-SAT |
| Nastavení Obrazu | Brightness, Sharpness, Mirror, Smart IR, HLC |
| Snímková Frekvence | PAL: 1080p@25fps | NTSC: 1080p@30fps | |
| Denní/Noční Režim | Automaticky/Barevný/ČB (černobílý) |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ≥ 130 dB |
| Vylepšení Obrazu | Ano |
| Vyvážení Bílé | ATW/MANUAL |
| Video Výstup | Přepínatelný TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Materiál | Metal |
| Rozměry | 89.47 mm × 68.2 mm (3.52" × 2.68") |
| Váha | Přibližně 238 g (0.52 lb.) |
| Provozní podmínky | -40° C až 60° C (-40° F až 140° F), Humidity 90% nebo méně (no condensation) |
| Komunikace | Up the coax, Protocol: HIKVISION-C (TVI output) |
| Jazyk | Angličtina |
| Zdroj Napájení | 12 VDC ±25% |
| Spotřeba | Max. 3.4 W |
| Dosah IR | Až 30 m |
| Ochrana | IP67 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Antivandal: | Ne |
| ? DarkFighter: | Ne |
| Rozlišení: | 1920 × 1080 px |
| SD karta: | Ne |
| Typ objektivu: | fixní |
| Krytí: | IP67 |
| Mikrofon: | Ne |
| Napájení: | 12V DC |
| ? AcuSense: | Ne |
| ? ColorVu: | Ne |
| Typ kamery: | turret |
| ? WDR: | 130 dB |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
