Hikvision DS-2CE70DF3T-LMFS
Kód: DS-2CE70DF3T-LMFS.png?678116eb)
Návrh zabezpečení vašeho objektu
Zpracujeme kompletní návrh
zabezpečení Vašeho domu, dle vašich potřeb.

Doprava zdarma
při nákupu nad 2000,- Kč, kurýrem, dle Vašeho výběru.

Prodloužená záruka
Nadstandartní záruka 36 měsíců,
na většinu produktů Hikvision

10 let zkušeností
Více než 10 let zkušeností,
s instalací kamerových systémů
Související produkty
Detailní popis produktu
Klíčové vlastnosti
- Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 2 MP, 1920 × 1080
- Barevné zobrazování 24/7 s clonou F1.0
- Smart-Hybrid světlo, optimalizujte své zabezpečení pomocí flexibilních možností osvětlení
- Jasný obraz proti silnému protisvětlu díky technologii 130 dB true WDR
- Technologie 3D DNR přináší čistý a ostrý obraz
- Objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností 2,8 mm, 3,6 mm
- Dosah bílého světla až 20 m pro jasné noční snímky
- IR vzdálenost až 20 m pro jasné noční snímání
- Vysoce kvalitní zvuk se zvukem přes koaxiální kabel, vestavěný mikrofon
- Jeden port pro čtyři přepínatelné signály (TVI/AHD/CVI/CVBS)
- Odolný vůči vodě a prachu (IP67)
Technické parametry
| Image Sensor | 2 MP CMOS |
| Max. Resolution | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. Illumination | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux s bílým světlem |
| Shutter Time | PAL: 1/25 s až 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s až 1/50,000 s |
| Day & Night | ICR |
| Angle Adjustment | Otočení: 0° až 360°, Náklon: 0° až 75°, Rotace: 0° až 360° |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Slow Shutter | Max. 16× |
| Lens Type | 2.8 mm, 3.6 mm pevný objektiv |
| Focal Length & FOV | 2.8 mm, horizontální ÚPOZ: 105°, vertikální ÚPOZ: 56°, diagonální ÚPOZ: 123° | 3.6 mm, horizontální ÚPOZ: 85°, vertikální ÚPOZ: 46°, diagonální ÚPOZ: 98° |
| Lens Mount | M12 |
| Pickup Distance | V okruhu až 5 m |
| Počet | 1 |
| Supplement Light Type | Smart, IR, White Light |
| Supplement Light Range | IR: Až 20 m, Bílé světlo: Až 20 m |
| Image Parameters Switch | STD/HIGH-SAT/HIGHLIGHT |
| Image Settings | Brightness, | Contrast, | Sharpness, | Anti-banding, | AGC |
| Frame Rate | TVI: 1080p @25 fps/30 fps | CVI: 1080p @25 fps/30 fps | AHD: 1080p @25 fps/30 fps | CVBS: PAL/NTSC |
| Day/Night Mode | Automaticky/Barevný |
| Wide Dynamic Range (WDR) | ≥130 dB |
| Image Enhancement | WDR, | BLC, | HLC, | Globální, | HLS |
| Privacy Mask | 4 programmable privacy masks |
| Noise Reduction | 3D DNR |
| White Balance | Auto, | Manual |
| Video Output | Přepínatelný TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Alarm | Solid Light Alarm(White Light) |
| Motion Detection | 4 programmable motion areas |
| Material | Metal |
| Dimension | Ø85.11 mm × 77.62 mm (Ø3.35" × 3.05") |
| Provozní podmínky | -40 °C až 60 °C (-40 °F až 140 °F). Humidity 90% nebo méně (bez kondenzace) |
| Communication | HIKVISION-C |
| Language | Angličtina |
| Power | 12 VDC ± 25%, max. 5.4 W | * Pro napájení každé kamery doporučujeme použít samostatný napájecí zdroj. |
| Protection | IP67 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2 Mpix |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Antivandal: | Ne |
| ? DarkFighter: | Ne |
| SD karta: | Ne |
| Krytí: | IP67 |
| Mikrofon: | Ano |
| Napájení: | 12V DC |
| ? AcuSense: | Ne |
| Audio po koaxu: | Ano |
| ? ColorVu: | Ano |
| Typ kamery: | turret |
| ? WDR: | 130 dB |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
